AGITOS měkká tréninková odměna - koza monoprotein 350g

Vaše nákupní cena
105 Kč (91 Kč bez DPH)
Skladem

S tréninkovým pamlskem AGITOS odměníte svého psa cíleně a zdravě. S malými kousky nepřekrmujete během tréninku a přesto uděláte svému psovi radost. Nový barfit AGITOS koza v praktickém 350g sáčku. Měkké velmi chutné špalíčky jako stvořené pro trénink a výcvik , vyrobené z čerstvých potravinářských… Více

Kód: P00041 gjdWA90550
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

S tréninkovým pamlskem AGITOS odměníte svého psa cíleně a zdravě. S malými kousky nepřekrmujete během tréninku a přesto uděláte svému psovi radost. Nový barfit AGITOS koza v praktickém 350g sáčku.

Měkké velmi chutné špalíčky jako stvořené pro trénink a výcvik , vyrobené z čerstvých potravinářských surovin. 

kozí maso a droby - obsahuje mnohem méně škodlivý cholesterol než jiné druhy masa a obsahuje hodně bílkovin. Kozí maso má o hodně více vitamínů vitamínů  než je u hovězího, jehněčího nebo vepřového masa. 

konopné semeno - obsahuje vysoké množství oleje s vyváženým poměrem omega 3 a 6, esenciálních nenasycených mastných kyselin - kyseliny alfa-linolenové a kyseliny linolové. Velmi prospívá imunitního systému a srdečně - cévního systému, slouží také jako zdroj energie.

lněné semínko -  je výborným zdrojem nenasycených mastných kyselin (omega 3, 6, a 9) a rovněž selenu. Má pozitivní vliv na kůži, srst a trávení. 

semeno světlice barvířské - vhodné při poruchách krvetvorby a při špatném zabřezávání. Rovněž vrací pružnost cévám a působí protirevmaticky

maniokový škrob - je bezlepkový s neutrální chutí.

Složení: Čerstvé kozí maso a droby 30%, konopné semeno (částečně odolejované), lněné semeno (částečně odolejované), semeno světlice barvířské (částečně odolejované), maniokový škrob.

Analytické složky: Hrubý protein 15,8%, hrubé oleje a tuky 6,4%, hrubá vláknina 13,9%,  hrubý popel 3,1%,vlhkost 24,8%. Není vyrobeno v Asii. Vyrobeno v EU (Německo)